Árlista

Minden ár tartalmazza az általános forgalmi adót 

Minden domain regisztrációhoz ingyen 100MB tárhely jár!

Tárhely árak

 5001000500010GBfree 100
tárhely méret512MB1GB5GB10GB100MB
tárolható domain nevek száma10 db20 db50 db100 db1 db
email fiókok száma100 db200 db500 db1000 db1 db
biztonsági mentések (naponta és hetente is)igenigenigenigenigen
adatbázis használat10 db20 db50 db100 db1 db
php/cgi használatigenigenigenigenigen
phpmyadminigenigenigenigenigen
cPanel / CloudLinuxigenigenigenigenigen
Ingyen SSLigenigenigenigennem
rendelkezésre állási garancia99.9%99.9%99.9%99.9%99.9%
ajándék domain--1 db .hu1 db .hu-
Havi díj--1.300 Ft2.500 Ftminden domain regisztrációhoz
ingyenesen igényelhető
Éves díj3.990 Ft4.990 Ft12.990 Ft24.990 Ft
domain + tárhely 2 évre*9.990 Ft11.990 Ft--
* az így jelölt árak 2 éves regisztrációt tartalmaznak és új .hu igényekre érvényesek

Domain regisztráció tárhely rendelés nélkül is ugyanannyiba kerül.

Teljes domain árlista

Több száz domain végződés regisztrálható nálunk, érdemes átnézni a listát, fantasztikus új lehetőségek találhatók rajta a megszokott .hu com net-en túl. (actor, agency, bio, beer, bike, black… és ez csak a lista elejéből egy kicsike válogatás)

Azonnali online domain regisztráció linkje

Viszonteladói tárhely

 102030
tárhely méret10GB20GB40GB
tárhelyek száma100200300
havi díj1.990 Ft3.990 Ft5.990 Ft
éves díj19.900 Ft39.900 Ft59.900 Ft
Éves díjfizetés esetén 1db ajándék .hu domain regisztráció

SSL tanúsítványok - 2018

COMODO1 évre2 évreA/D 
Comodo PositiveSSL2.490 Ft4.980 Ft
Comodo PositiveSSL Wildcard29.990 helyett 27.990 Ft47.990 helyett 45.990 Ft
Comodo InstantSSL9.99018.990
Comodo InstantSSL Pro15.99027.990
Comodo InstantSSL Premium17.99030.990
Comodo Premium Wildcard SSL64.990112.990
Comodo Unified Communications35.99062.49012.990
Comodo Multi-Domain SSL29.99052.99012.990
Comodo EV SSL53.99094.990
Comodo Multi-Domain EV SSL165.990289.99041.490
Comodo Essential SSL5.9909.990
Comodo Essential Wildcard SSL29.99051.990
Comodo PositiveSSL UCC/SAN16.99028.9904.490
Comodo Code Signing SSL28.99055.990
Comodo EV Trial SSL19.990
Comodo DV Premium19.99033.990
Comodo SSL UCC DV36.99064.4906.990
GeoTrust
GeoTrust QuickSSL Premium22.99040.490
GeoTrust TrueBusinessID25.99044.990
GeoTrust TrueBusinessID Wildcard131.990229.990
GeoTrust TrueBusinessID EV61.990108.490
GeoTrust TrueBusinessID SAN82.990145.4908.490
GeoTrust TrueBusinessID EV SAN120.990211.49013.990
Symantec
Symantec Code Signing SSL161.990283.490
Symantec Secure Site105.990181.990
Symantec Secure Site PRO252.990442.490
Symantec Secure Site PRO EV426.490749.990
Symantec Secure Site EV277.490484.990
Symantec Secure Site Wildcard690.9901.208.990
Thawte
Thawte Code Signing SSL55.49096.990
Thawte SGC SuperCerts71.990132.490
Thawte Web Server Certificate29.99052.990
Thawte SSL 1239.99016.990
Thawte Web Server EV173.490303.490
Thawte Wildcard SSL Certificate132.990208.490
RapidSSL
RapidSSL Standard3.9905.990
RapidSSL WildcardSSL41.49073.990

[table “5” not found /]