Árlista

Minden ár tartalmazza az általános forgalmi adót 

Minden domain regisztrációhoz ingyen 100MB tárhely jár!

Tárhely árak

5001000500010GBAll-In-Onefree 100
tárhely méret1GB (dupla tárhely akció!)2GB (dupla tárhely akció!)5GB (dupla tárhely akció!)10GB2GB100MB
tárolható domain nevek száma10 db20 db50 db100 db1 db1 db
email fiókok száma100 db200 db500 db1000 db100 db1 db
biztonsági mentések (naponta és hetente is)igenigenigenigenigenigen
adatbázis használat10 db20 db50 db100 db10 db1 db
php/cgi használatigenigenigenigenigenigen
phpmyadminigenigenigenigenigenigen
cPanel / CloudLinuxigenigenigenigenigenigen
Ingyen SSLigenigenigenigenigennem
rendelkezésre állási garancia99.9%99.9%99.9%99.9%99.9%99.9%
ajándék domain--1 db .hu1 db .hu1 db .hu-
Havi díj--1.300 Ft2.500 Ft-minden domain regisztrációhoz
ingyenesen igényelhető
Éves díj3.990 Ft4.990 Ft12.990 Ft24.990 Ft9.990 Ft
domain+tárhely 2 évre*9.990 Ft11.990 Ft---
* az így jelölt árak 2 éves regisztrációt tartalmaznak és új .hu igényekre érvényesek

Domain regisztráció tárhely rendelés nélkül is ugyanannyiba kerül.

Teljes domain árlista

Több száz domain végződés regisztrálható nálunk, érdemes átnézni a listát, fantasztikus új lehetőségek találhatók rajta a megszokott .hu com net-en túl. (actor, agency, bio, beer, bike, black… és ez csak a lista elejéből egy kicsike válogatás)

Azonnali online domain regisztráció linkje

Viszonteladói tárhely

2510
tárhely méret2GB5GB10GB
tárhelyek száma102030
havi díj1.990 Ft3.990 Ft6.990 Ft
éves díj19.900 Ft39.900 Ft69.900 Ft
Éves díjfizetés esetén 1db ajándék domain regisztráció

SSL tanúsítványok - 2016

COMODO1 évre2 évre3 évre4 évre5 évreA/D
Comodo PositiveSSL2.490 helyett 1.990 Ft4.980 helyett 3.890 Ft7.470 helyett 4.990 Ft----
Comodo PositiveSSL Wildcard29.990 helyett 27.990 Ft47.990 helyett 45.990 Ft66.990 helyett 64.990 Ft----
Comodo InstantSSL9.99018.99027.990 helyett 25.990 Ft----
Comodo InstantSSL Pro15.99027.99040.990----
Comodo InstantSSL Premium17.99030.99044.990----
Comodo Premium Wildcard SSL64.990112.990159.990----
Comodo Unified Communications35.99062.49088.990--12.990
Comodo Multi-Domain SSL29.99052.99074.99012.990
Comodo EV SSL53.99094.990
Comodo Multi-Domain EV SSL165.990289.99041.490
Comodo Essential SSL5.9909.99013.990----
Comodo Essential Wildcard SSL29.99051.99073.990----
Comodo PositiveSSL UCC/SAN16.99028.99041.990----4.490
Comodo Code Signing SSL28.99055.99079.990----
Comodo EV Trial SSL19.990
Comodo DV Premium19.99033.99049.490----
Comodo SSL UCC DV36.99064.49091.9906.990
GeoTrust
GeoTrust QuickSSL Premium22.99040.49058.490--
GeoTrust TrueBusinessID25.99044.99064.990--
GeoTrust TrueBusinessID Wildcard131.990229.990329.990--
GeoTrust TrueBusinessID EV61.990108.490
GeoTrust TrueBusinessID SAN82.990145.490207.490--8.490
GeoTrust TrueBusinessID EV SAN120.990211.49013.990
Symantec
Symantec Code Signing SSL161.990283.490405.990
Symantec Secure Site105.990181.990264.490
Symantec Secure Site PRO252.990442.490631.990
Symantec Secure Site PRO EV426.490749.990
Symantec Secure Site EV277.490484.990
Symantec Secure Site Wildcard690.9901.208.9901.727.490
Thawte
Thawte Code Signing SSL55.49096.990
Thawte SGC SuperCerts71.990132.490
Thawte Web Server Certificate29.99052.990
Thawte SSL 1239.99016.990
Thawte Web Server EV173.490303.490
Thawte Wildcard SSL Certificate132.990208.490
RapidSSL
RapidSSL Standard3.9905.9908.490--
RapidSSL WildcardSSL41.49073.990103.490--
Az akciós árak 2015. április 8-tól visszavonásig érvényesek

VPN szerver

1 hónap3 hónap6 hónap12 hónap
díj2.000 Ft5.700 Ft11.000 Ft20.000 Ft